МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Викладачі кафедри педагогіки початкової освіти проф. Благун Н.М., доц. Копчук-Кашецька М.С., доц. Наконечна Л.Б. і доц. Русин Г.А. успішно пройшли міжнародне стажування (комплексне підвищення кваліфікації) тривалістю 180 год. на тему «Development of educational systems in the conditions of modern challenges and transformations» («Розвиток освітніх систем в умовах сучасних викликів та трансформацій») у Вищій Школі Управління (Менеджменту) і Адміністрації м.Ополе (Польща) з 15 квітня 2021 по 08 червня 2021.

Під час стажування викладачі мали змогу розширити свої знання про освітні інновації в шкільних системах країн Європейського Союзу, формування ціннісних орієнтацій покоління цифрової ери, особливості організації освітнього процесу в період пандемії, формування медіаграмотності у здобувачів освіти, також ознайомилися з освітніми інноваційними технологіями, формами, методами та засобами навчання в шкільних системах країн Європейського Союзу, з тенденціями розвитку освіти у цих країнах.