Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

25-26 листопада  на базі кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету Прикарпатського національного університету відбудеться Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи».

Напрями роботи конференції: психолого-педагогічні засади формування особистості молодшого школяра; сучасні підходи до організації освітнього процесу в НУШ; організація інклюзивного освітнього середовища в сучасній початковій школі; наступність і перспективність як умова забезпечення якості освіти дітей та молоді; особливості навчання, виховання і розвитку молодших школярів у гірських школах Українських Карпат; актуальні проблеми фахової підготовки майбутніх учителів початкової школи.

Онлайн-обговорення напрямів роботи інтернет-конференції відбудеться 25 листопада 2021 р. о 14.00

Підключення через платформу ZOOM за покликанням: https://us04web.zoom.us/j/8058428803?pwd=OFI3RDhaTy9Cdk9INlhaUTEwNmFnQT09