Серія тренінгів за проєктом «Невидима спадщина: обмін та впровадження передового досвіду щодо доступу до культури для людей з вадами зору»

25 листопада о 10.00 год. в Прикарпатському національному університеті (центральний корпус університету, каб.233, Центр інноваційних технологій «PNU Ecosystem», вхід з вул.Чорновола) відбудеться відкриття другої серії тренінгів за проєктом «Невидима спадщина: обмін та впровадження передового досвіду щодо доступу до культури для людей з вадами зору». Метою проекту є підвищення доступності творів візуального мистецтва для людей з вадами зору. Впродовж трьох днів, 25-27 листопада, відбуватиметься серія тренінгів для осіб з вадами зору.

Проєкт реалізується за програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 спільно з Люблінським Католицьким Університетом Іоана Павла ІІ (Республіка Польща).

У заході візьмуть участь Ігор Цепенда, професор, ректор Прикарпатського національного університету; Богуслав Марек, професор, керівник проекту, тренер-супервізор; Христина Казимирів, кандидатка мистецтвознавства, доцентка, наукова менеджерка проєкту; Мартін Матис, експерт, тренер; представники Краєзнавчого музею та Музею мистецтв Прикарпаття; міські гіди, які проходили спеціальне навчання для роботи з людьми з вадами зору; учасники тренінгів – представники міської організації УТОС.