В Івано-Франківську відбулася Перша Універсіада метикуючих.

24 листопада в Івано-Франківську відбулася Перша Універсіада метикуючих. Організаторами турніру виступили громадська організація «Клуб метикуючих» та Студія Квізів «9 Вал» у взаємодії зі студентськими сенатами та студентськими профкомами вишів. У змаганнях взяли участь 13 команд, які представляли п’ять івано-франківських вишів: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Івано-Франківський національний медичний університет, приватний заклад вищої освіти «Івано-Франківська академія Івана Златоустого» та Університет Кароля Данила. Також до гри долучились абітурієнти – команда учнів випускного 11-го класу Івано-Франківського ліцею № 13

Інтелектуальний турнір відбувався за традиційною схемою гри «Що? Де? Коли?»: три ігрові тури, в яких учасникам потрібно було дати відповідь на 36 питань. Модерував захід багатолітній гравець в інтелектуальні ігри на Прикарпатті, засновник та керівник Студії Квізів «9-й вал» Григорій Федосенко.

Оцінювало правильність відповідей журі у складі викладачки Івано-Франківського національного медичного університету, резидентки Клубу метикуючих міста Івано-Франківськ Наталії Остапович, професорки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, докторки філологічних наук, письменниці Ольги Деркачової та начальника відділу молодіжної політики Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Володимира Кіріндаса.

Перемогу у Першій універсіаді метикуючих здобула команда «#ПНУзалежні» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Другими були студенти-медики з команди «Медики – тоже люди», яким не вистачило до перемоги всього два очки. Третє призове місце посіла команда «Карапузи» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.