Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. взяла участь у першому засіданні літературного клубу «Жіночий простір літератури» на базі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Захід відбувся 30 січня 2022 року у змішаному форматі. Ольга Деркачова розповіла про  історію написання роману «Коли прокинешся» та його видання, про протопипів та ключові образи книги, а також відповіла на питання учасниць читацького клубу про простір для натхнення, особливості викладацької роботи та комунікації зі студентами, про науково-педагогічну та письменницьку роботу.