Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О.С. взяла участь у програмі “Про головне в деталях” “

Професорка кафедри педагогіки початкової освіти Деркачова О. С. 18 лютого взяла участь у програмі «Про головне в деталях» на запрошення Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва. У передачі також взяли участь Людмила Ковальчук – бібліотекар Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва, Анастасія Гребенюк – учениця 9 класу ліцею імені Романа Шухевича. Тема розмови – «Як заохотити молодь до читання?»  Ольга Деркачова розповіла про особливості формування читацьких інтересів школярів, про роль книги у житі людини, про значення бібліотек у сучасному світі, про коло читацьких інтересів майбутніх педагогів.

Передачу можна переглянути за кодом: