Профорієнтаційна онлайн-зустріч із випускниками Католицької школи імені Василія Великого та Ліцею імені Миколи Сабата (Українська гімназія №1)

17 лютого 2022р. у рамках проведення ЗАХОДУ-РЕКВІЄМУ «НЕБЕСНА СОТНЯ – АНГЕЛИ МАЙДАНУ», організованого викладачами кафедри педагогіки початкової освіти Цюняк О.П., Довбенко С.Ю., Копчук-Кашецькою М.С.; методистом Івано-Франківського фахового коледжу Ликтей Л.М. відбулася зустріч  із учнями 9-11 класів Католицької школи імені Василія Великого (вчитель Марія Грицишин); Ліцею імені Миколи Сабата (Українська гімназія №1). До заходу долучалося понад 50 випускників.

На початку зустрічі модератори запропонували присутнім переглянути відеозвернення доктора політичних наук, професора, ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника І.Є. Цепенди.

Професорка кафедри Оксана Цюняк  окреслила переваги професії вчителя початкової школи. Методист коледжу Людмила Ликтей ознайомила учнів із правилами прийому до Івано-Франківського фахового коледжу та педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Зустріч відбувалася у теплій атмосфері й залишила приємні враження від спілкування старшокласників з викладачами. На завершення зустрічі викладачі подякували керівникам, учителям та учням ліцеїв за участь у заході, відповіли на запитання випускників.