ХРЕСНА ДОРОГА

14 квітня 2022 року на педагогічному факультеті з ініціативи доцентки кафедри педагогіки початкової освіти Марії Копчук-Кашецької в онлайн режимі проведено Хресну дорогу, яка дала можливість студентам та викладачам до роздумів, розважань та прослави Страждань Ісусових та пригадати собі величну любов Отця: «Бог-бо так полюбив світ, що Сина свого єдинородного дав…» (Йо 3:16).
Хресну дорогу провів отець Михайло Віхоть, голова молодіжної комісії, організатор численних молодіжних зустрічей, духовний наставник студентської молоді. Обряд Хресної Дороги схвилював присутніх своїм глибоким змістом, пісенним супроводом братів-семінаристів (Носика Романа, Палка Івана, Худзіка Віталія, Палюха Юліана, Гвоздецького Богдана) та емоційним прочитанням стацій братів-семінаристів (Мельничука Володимира, Рудяка Дениса, Ткачишина Назара, Ярошка Івана,) та студентками групи ПО-32 (Перчик Мар’яни, Павлюк Ангеліни, Пилипів Марії, Псюк Наталії, Семко Анастасії). Під час стацій присутні роздумували над терпіннями і смертю Христа. Кожна зі стацій супроводжувалася демонстрацією ікон із зображеннями Страстей Господніх.
За словами о. Михайла, Хресна дорога – це Страсний шлях Ісуса Христа. 14 стацій можуть бути представлені по-різному: різними типами роздумувань, цитатами зі Святого Письма, музичними творами, поклонами. Однак, вони творять атмосферу молитви і духовного єднання зі Страстями Ісуса.
На завершення викладачі та студенти педагогічного факультету висловили вдячність о.Михайлу та братам-семінаристам та студенткам групи ПО-32 за проведену онлайн Хресну дорогу.