Профорієнтаційна онлайн-зустріч із випускниками Калуського ліцею №1

18 травня 2022 р. викладачами кафедри педагогіки початкової освіти Цюняк О.П., Довбенко С.Ю., Копчук-Кашецькою М.С. організовано зустріч профорієнтаційного спрямування із випускниками Калуського ліцею №1.

На початку заходу модератори запропонували присутнім переглянути відеозвернення доктора політичних наук, професора, ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника І.Є. Цепенди.

Професорка кафедри Оксана Цюняк  окреслила переваги професії вчителя початкової школи, розповіла про стипендіальні програми для талановитих студентів. Доцентки Світлана Довбенко і Марія Копчук-Кашецька ознайомили здобувачів освіти із правилами прийому до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У своїх виступах викладачі також зазначили, що Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника є класичним університетом, який по праву вважається не лише лідером серед закладів вищої освіти в регіоні, а й центром наукової думки. Університет посідає друге місце серед закладів вищої освіти України у міжнародному рейтингу SciMago Institutions Rankings 2022, складовими якого є наукові результати, інноваційна та соціальна діяльність. Також входить у ТОП-10 серед ЗВО України міжнародного рейтингу U-Multirank , займає 12-е місце в рейтингу вітчизняних закладів вищої освіти за показниками міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Прикарпатський університет вже кілька років поспіль входить у ТОП-20 кращих університетів України, у ТОП-10 кращих класичних університетів України, ТОП-10 кращих закладів вищої освіти західного регіону України та є ЛІДЕРОМ рейтингу закладів вищої освіти Івано-Франківщини.