Пропедевтична практика

Цьогоріч, з 10 по 20 травня студенти першого курсу спеціальності «Початкова освіта» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проходили пропедевтичну практику в закладах освіти Івано-Франківська. Зокрема ,в ліцеї 25,початковій школі 26 та в Католицькому ліцеї Святого Василія Великого. Керівник практики – доцент кафедри Педагогіки початкової освіти Світлана Довбенко.

Під час практики відбувалась певна адаптація студентів до майбутньої професійної діяльності, наші студенти (ПО-11,ПО-12,ПО-13)мали змогу пригадати свої теоретичні знання , які вони здобували з предметів професійної підготовки, спостерігати, ознайомлюватися з досвідом роботи педагога, а також, визначили власні професійні інтереси, збагатили особистісні педагогічні погляди, позиції, сформовані під час навчання в університеті.

Наші студенти поринули в атмосферу обраної професії, отримали позитивні емоції, незабутні враження та безцінний досвід, якими поділилися під час захисту практики