Співпраця кафедри з Княгиницьким ліцеєм Рогатинської міської ради Івано-Франківської області

23 вересня 2022 року відбулася зустріч професорки кафедри Оксани Цюняк із вчителями початкових класів (Грицишин Л.Б., Цимбалісті О.М., Баланді С.С., Шпирці О.П.) Княгиницького ліцею Рогатинської міської ради.

Під час зустрічі педагоги обговорили проблеми організації освітнього процесу в умовах війни. Учителі висловили міркування щодо створення безпечних умов навчання здобувачів освіти у ліцеї, актуалізували проблему особистої безпеки вчителя та учнів під час війни, проаналізувавши критерії безпеки та їх втілення у реаліях сьогодення.

Оксана Петрівна поспілкувалася із випускниками ліцею, із захопленням оглянула виставку творчих робіт здобувачів освіти, виконаних під керівництвом вчителя трудового навчання Грицишина П.С., а також взяла участь у ранковій зустрічі з першокласниками (вчитель Баланда С.С.) та учнями другого класу (вчитель Грицишин Л.Л.)