Бінарне практичне заняття «Казкотерапія: шляхи та принципи реалізації у сучасній початковій школі».

28 листопада 2019 р. у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи здоров’язбереження» (викладач доц. Ілійчук Л.В.) зі студентами групи ПО-12 Педагогічного факультету було проведено бінарне практичне заняття «Казкотерапія: шляхи та принципи реалізації у сучасній початковій школі». У ході проведення заняття здобувачі вищої освіти продемонстрували різні методи і прийоми роботи з дітьми, реалізували творчий підхід до вирішення практичних завдань, проявили активність та ініціативність у процесі підготовки до заняття. Під час практичного заняття було наголошено на тому, що казкотерапія є одним із ефективних методів роботи з учнями початкових класів, особливо з тими, які зазнають тих чи інших емоційних чи поведінкових труднощів. Застосування цього методу в освітньому процесі початкової школи сприяє подоланню у дітей високого рівня тривожності, різноманітних страхів, агресивності, адаптує їх до різних дитячих колективів тощо. На практичному занятті панувала атмосфера доброзичливості, співпраці та взаємодопомоги.