Магістранти захистили матеріали виробничої асистентської практики

19 квітня 2018 року  на Педагогічному факультеті відбувся захист матеріалів виробничої асистентської практики магістрантів 1 року навчання спеціальності «Початкова освіта». На захисті були присутні: Марія Копчук-Кашецька – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки початкової освіти, факультетський керівник асистентської практики; Наталія Благун  – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки початкової освіти; Оксана Цюняк – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки початкової освіти.

Магістранти обговорювали актуальні питання сучасної освіти, моделювали педагогічні ситуації, а також представили цікаві фото-звіти. Випускники продемонстрували належний рівень теоретико-методичної підготовленості до реалізації професійних функцій не лише у ролі вчителя початкових класів, а й викладача.