Завершився ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зв спеціальності “Початкова освіта”

19-20 квітня 2018 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проходив ІІ тур Всеукраїнської олімпіади студентів, які навчаються за спеціальністю «Початкова освіта». Педагогічний факультет ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» на олімпіаді представляли магістрант кафедри педагогіки початкової освіти Ольга Жовнір та студентка 4 курсу Марта Савчин.

За результатами тестування, яке включало завдання з педагогіки, фахових методик початкової освіти, творчого конкурсу зі складання плану-конспекту уроку з навчальних дисциплін початкової школи і захисту фрагмента конкурсного уроку із застосуванням сучасних інтерактивних методик викладання, магістрантка Ольга Жовнір визнана журі олімпіади переможцем у номінації «КРАЩИЙ УРОК З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ», Марта Савчин стала переможцем у номінації «ОРИГІНАЛЬНІСТЬ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ».

Член журі олімпіади Інна Червінська відзначила високий рівень її організації. Вітаємо наших студентів з успіхом на такому серйозному форумі, де цього року  взяли участь понад 70 кращих студентів ЗВО з різних куточків України!