Читання за “Кобзарем”

26 квітня 2018 року на педагогічному факультеті відбулися традиційні шевченківські читання «Пророцтва від Кобзаря» (адже 26 квітня 1840 року було видано перший «Кобзар» Тараса Шевченка). У заході взяли участь відомі люди Прикарпаття, викладачі та студенти педагогічного факультету.

Своїми роздумами про Шевченка ділилися Богдан Томенчук, Марія Ткачівська, Іван Монолатій, Володимир Єшкілєв, Віталі Перевізник, Сергій Адамович, Марія Микицей, Лариса Сливка, Галина Русин, Руслана Романишин.

Захід відбувся під егідою кафедри педагогіки початкової освіти та завідувача кафедри  Марії Оліяр і сприяння деканату педагогічного факультету та декана Олексія Реги.

Студенти-першокурсники усіх учасників акції пригостили цукерками з пророцтвами-цитатами з «Кобзаря» Тараса Шевченка.