Вийшов у світ черговий номер журналу «Гірська школа Українських Карпат»

Надруковано  черговий 18 номер наукового фахового видання з педагогічних наук «Гірська школа Українських Карпат». Особливістю цього видання є те, що відповідно до його тематичного спрямування уточнена редакційна політика та вимоги до статей, розширена їх географія. Журнал містить статті українських і зарубіжних авторів теоретичного й експериментально-прикладного спрямування з таких актуальних проблем, як психолого-педагогічні та соціокультурні аспекти розвитку освітнього простору в Україні, теоретико-методичні засади професійної підготовки майбутніх педагогів, проблеми навчання і виховання молодших школярів в умовах гірської школи, забезпечення наступності дошкільної і початкової освіти, досвід родинного виховання дітей у республіці Польща. Видання з педагогічних наук «Гірська школа Українських Карпат» адресоване науковцям, педагогам, докторантам, аспірантам, педагогічним працівникам гірських шкіл України та зарубіжжя, батьківській громадськості, усім тим, хто цікавиться сучасним станом розвитку педагогічної науки.