Викладачі кафедри взяли участь у науково-практичному семінарі

6 грудня 2018 року відбувся науково-практичний семінар з міжнародною участю на тему «Особистісний потенціал сучасного викладача закладу вищої педагогічної освіти як основа професійного становлення майбутніх педагогів», співорганізаторами якого стали ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (кафедра теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Харківський національний університет ім. Г. С. Сковороди. Завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, д.п.н. М.П. Оліяр  виступила з доповіддю на тему «Сучасні стратегії  фахової підготовки майбутніх педагогів у світлі Концепції нової української школи».

Викладачі кафедри  спільно з українськими колегами та учасниками із зарубіжжя (дистанційно) взяли активну участь в обговоренні питань роботи педагогів закладів вищої педагогічної освіти в сучасному інформаційному просторі, інноваційного потенціалу фахової діяльності викладача ЗВО, професійно-ціннісних орієнтацій майбутніх педагогів як чинника їх фахового становлення, зарубіжного досвіду фахової підготовки майбутніх педагогів тощо.