Брифінг зі студентами Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника

28 березня 2019 року в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника» відбувся брифінг зі студентами 4 курсу спеціальності «Початкова освіта».

Із вітальним словом виступив директор Івано-Франківського коледжу Юрій Михайлович Москаленко. Він зазначив, що основною метою проведення заходу є ознайомлення випускників коледжу із перспективою здобуття освітнього рівня «бакалавр» на педагогічному факультеті.

Завідувач кафедри педагогіки початкової освіти Марія Петрівна Оліяр ознайомила випускників із правилами прийому, нормативно-організаційною документацією проведення вступної компанії, розповіла про зміст підготовки випускників коледжу за скороченим терміном навчання.

На брифінгу із презентаціями напрямів підготовки за спеціальністю «Початкова освіта» виступили викладачі кафедри педагогіки початкової освіти: професор М.В. Вовк, доцент І.Б. Червінська, доцент Н.О. Матвеєва, доцент О.П. Цюняк, асистент С.М. Сидорів.

Студенти коледжу виявили значну зацікавленість проблемами вступу в університет. Завідувач кафедри педагогіки початкової освіти М.П. Оліяр, відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі доцент О.Я. Довгий, викладачі кафедри відповіли на низку запитань  студентів коледжу, надали необхідні роз’яснення. Студентам було роздано профорієнтаційний матеріал.