У гостях у долинських школярів

4 квітня 2019 року викладачі кафедри  педагогіки початкової освіти спільно зі студентами педагогічного факультету ДВНЗ  провели профорієнтаційну роботу зі старшокласниками окремих шкіл м. Долини. Зустріч з учнями десятих-одинадцятих класів улаштували в актовій залі Долинського наукового ліцею-інтернату. Після виступів проректора з науково-педагогічної роботи доц. Руслана Запухляка та провідного фахівця відділу доуніверситетської підготовки та сертифікаційної освіти Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Михайла Стефурака, які розповіли школярам про Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, особливості цьогорічного вступу до вишу, проф. кафедри педагогіки початкової освіти Галина Білавич та магістрантка Діана Гринишин у неофіційній дружній атмосфері поспілкувалися з присутніми учнями та вчителями (з-поміж яких були і випускники педфакультету), наголосили дітям на актуальності, перевагах, престижі вчительської професії,  розповіли про Івано-Франківськ як комфортне місто для  студентської молоді,  умови навчання, цікаве дозвілля тощо.

Неабиякий інтерес інформація про те, як стати вчителем, викликала в молодшого покоління потенційних абітурієнтів  Долинського наукового ліцею-інтернату, особливо в тих дітей, які мають старших братів та сестер. Послухавши захопливу розповідь про університет, отримавши буклети та інші інформаційні матеріали про спеціальність «Початкова освіта»,  чимало школярів запевнили, що через кілька років  стануть учителями початкових класів, а вдома обов’язково розкажуть про цю зустріч батькам та своїм близьким. Отже, вступна кампанія «Долинський абітурієнт ПНУ імені Василя Стефаника – 2019» успішно стартувала. Народилося чимало цікавих ідей щодо ефективної організації подальшої профорієнтаційної роботи  з учнями.