Настановча нарада з питань організації виробничої практики в школі

17 грудня 2019 р. на педагогічному факультеті відбулася нарада з питань організації виробничої (педагогічної) практики студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта».

У процесі наради факультетський керівник практики доцент Ілійчук Л.В. ознайомила студентів із метою і завданнями виробничої практики, змістом, структурою та поетапною організацією педагогічної практики, обов’язками студентів-практикантів, надала необхідні рекомендації щодо обсягу, організації і якості виконання завдань, оформлення звітної документації виробничої практики. Фахові керівники-методисти практики висловили свої рекомендації майбутнім фахівцям, побажали творчої наснаги, успіхів і педагогічного оптимізму у процесі проходження виробничої практики.