Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Під таким гаслом відбулися літературні читання до дня народження геніальної української поетеси Ліни Костенко на педагогічному факультеті, організатором яких стала професор кафедри педагогіки початкової освіти Н.М. Благун.  До  заходу були залучені студенти 1-2 курсів, магістри спеціальності «Початкова освіта», а також учні загальноосвітніх шкіл. До читань також долучилися викладачі кафедри педагогіки початкової освіти.

Надзвичайно яскравими  були виступи учениці 9 класу Грабівської гімназії Ірини Кос, учениці 10 класу Лоп’янського ліцею Ірини Ленько,  учениці 3 класу ліцею №10 міста Івано-Франківська Софії Прунько та ін.

Прекрасний майстер-клас у читанні продемонстрували студенти Наум Ірина, Злепко Марія, Стромило Оля, Василів Яна, Григоришин Вікторія, Волошенюк Марія, Бегін Олеся, Гривнак Мар’яна, Пилипчук Юлія, Іващенко Оля, Перчик Мар’яна.

Учасники літературних читань підкреслили, що Ліна Костенко  є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами.