ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПЕРСПЕКТИВНІ НАПРЯМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ ТА ОСВІТИ»

19-20 травня 2021 р. на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективні напрями сучасної науки та освіти», присвячена проблемам інноватизації освітнього процесу в закладах дошкільної, початкової, середньої і позашкільної освіти; професійної освіти в контексті її реформування та фахової підготовки майбутніх учителів; реформування мистецької освіти; міжкультурної комунікації в освіті. У конференції взяли участь завідувач кафедри Оліяр М.П., професори Білавич Г.В., Деркачова О.С., Клепар М.В., доценти Ілійчук Л.В., Цюняк О.П., Воробець О.Д., Сливка Л.В., Матвеєва Н.О., Гуменюк І.М., Копчук-Кашецька М.С., Ткачук О.В., Наконечна Л.Б., Довбенко С.Ю., Довгий О.Я.

У межах конференції відбувся круглий стіл «Міжкультурна комунікація в освіті: досвід упровадження проєкту», під час якого організатори поділилися досвідом реалізації проєкту Jean Monnet Module програми Еразмус+ «Україна – ЄС: міжкультурна комунікація в освіті». У роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри Ілійчук Л.В., Воробець О.Д., Цюняк О.П. На заході було представлено цікаві та змістовні доповіді: «Досвід реалізації проєкту Еразмус+ «Європеїзація докторських програм у галузі освіти на засадах інтердисциплінарного та інклюзивного підходів» (Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка), «Підготовка майбутніх педагогів до розвитку soft skills дітей у контексті реалізації проєкту Jean Monnet програми ЄС Erasmus+» (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), «Досвід впровадження проєкту Jean Monnet Module програми ЄС Erasmus+ «Європейська політична інтеграція: історична ретроспектива та сучасність» (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка).